Sıkça Sorulan Sorular

SSS

İnternet sitesindeki fiyatlar güncel mi ?

Web sitemizde fiyat listesi güncel olarak yayınlanmaktadır. Arzu ettiğiniz destinasyon için fiyat bilgisine web sitemiz üzerinde ulaşamıyorsanız lütfen online iletişim formunu doldurarak veya telefon ederek “+90 555 012 22 82” fiyatlandırmayı öğrenebilirsiniz. Fiyatlarımıza %18 KDV dahildir.

Rezervasyon nasıl yapabilirim ?

Rezervasyon için web sayfamızda bulunan rezervasyon formunu eksiksiz doldurarak bize ulaştırmanız gerekmektedir. Şayet rezervasyon saatinize 12 saat den az süre kalmış ise telefon ederek veya sms atarak ( +90 555 012 22 82 ) rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Havalimanında sizi nasıl bulabilirim ?

Sizi bekleyen görevlimiz bavul ve gümrük işlerinin tamamlanmasından sonraki çıkış kapısında, elinde Kingdom-Transfer logolu tabela, adınız veya belirlediğiniz kelime yazılı olan, A4 büyüklüğünde tabela ile sizi bekleyecektir.

Görevliyi bulamadığım zaman ne yapacağım ?

Herhangi bir araca binmeden lütfen size vereceğimiz veya iletişim sayfamızdaki cep telefon numaralarımızdan bizi arayınız.

Belirtilen ücret dışında başka bir ücret ödeyecek miyim ?

Hayır, Belirtilen transfer hizmet bedeli dışında bir ücret ödemeyeceksiniz.

Geliş uçağımızda gecikme olursa ne yapmalıyım ?

Hava limanları geliş yolculuğunuz sırasında olası bir rötar – gecikme için sizden extra ücret istenmez. Rötar – gecikme olursa mutlaka bize telefon ederek veya sms atarak +90 555 012 22 82 bildirmeniz gerekiyor.

Bagaj ve gümrük işlemleri sırasında yarım saatten fazla zaman harcarsam, sorun olur mu?

Bagaj ve gümrük işlemleri sırasında 30 dakikalık gecikme sorun olmaz, 60 dakika gecikme süreniz bulunmaktadır, havalimanında kayıp bagaj sorunu ile karşılaştığınızda, ekstra bagaj işleri çıktığı zaman, bize haber vermeniz gerekmektedir.